FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Masters

PUCHAR POLSKI MASTERS WARSZAWA 19-20.03.2022

 

 

Puchar Polski Masters i Amator Warszawa 2022 był pierwszą edycją z udziałem kategorii masters kobiet i mężczyzn.

 

W pierwszym turnieju o Puchar Polski Masters 2022 drużyny zagrały w kategorii kobiet +35 oraz mężczyzn +40, +50 i +60. Wiemy już że turnieje pucharowe masters będziemy kontynuować i następnym będzie w grudniu Superpuchar Polski Masters. Nowym rozdziałem w polskiej siatkówce amatorskiej będą również pierwsze Mistrzostwa Polski Masters w kategorii kobiet w Mrzeżynie w dniach 13-15.05.2022.

 

W Warszawie Zdobywcą Pucharu Polski Masters w kategorii kobiet została drużyna Krótkiej Mysiadło, znana nam już utytułowana drużyna w kategorii masters podczas występów na Kaman Cup WorldVolley Masters Championship w latach ubiegłych. Finalistą +35 kobiet była drużyna Lejdis Bydgoszcz która w poprzednich występach kolekcjonowała medale w oficjalnych mistrzowskich turniejach w kategorii amator.

 

Zdobywcą Pucharu Polski Masters w kategorii +60 została drużyna InterMarine Masters M60, kategorię +50 zdominował InterMarine Masters I M50 wraz z InterMarine Gdynia Kamieniec II 55 zdobywając Puchar i będąc finalistą kategorii. Kategorię +40 wygrała drużyna Art-Chem Bydgoszcz pokonując 2-1 finalistę Kaman Volley Masters Polska.

 

Wielkie brawa dla wiecznie młodych.

 

Partner Tytularny Pucharu: OSiR Praga Południe

Patronatem Honorowym turniej objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Praga Południe a Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Partnerzy: Mazowsze-Serce Polski, Jurajska, Vieira Cafe, Best Western Hotel Felix, Kaman Volley, Kaman Original.

Strony internetowe - odee.pl