FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Masters

IV Kaman Cup Legnica 2015

    

 

PODZIĘKOWANIA

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Grzegorza Goryczki, naszego zawodnika i mieszkańca Legnicy, bez którego zaangażowania organizacja turnieju w Legnicy nie miałaby miejsca. Grzegorz wraz z małżonką Martą w sposób rewelacyjny przygotowali i dopilnowali przebiegu imprezy w wielu względach.

 

Pragniemy serdecznie podziękować Prezydentowi Miasta Legnica oraz Urzędowi Miasta Legnica za goscinność,profesjonalną oprawę i wsparcie organizacji IV Kaman Cup Legnica 2015 Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobet i Mężczyzn.

 

IV edycja Kaman Cup Legnica 2015 w rekordowym udziale zawodników i w tak rewelacyjnym wydaniu mogła mieć swoje miejsce dzięki wsparciu przyjaciół i zaprzyjaźnionych firm. Stale wpierającym nasze działania jest ROLEX dzięki któremu udało nam się już wiele zdziałać. Ostrołęcki PYRYS - BUD oraz STREFA ZDROWIA - Sklepy Medyczne i Rehabilitacyjne są również udziałowcami w stworzeniu wspaniałego sportowego wydarzenia. ULTRA LUBE z Wyszkowa oraz PUHA-VOLLEY z Bełchatowa byli także w gronie wspierających dużą i poważną międzynarodową imprezę jaką jest Kaman Cup. Firma KOCURTRANS.PL z Pawłowiczek, która współpracuje z naszym stowarzyszeniem od dawna, miała swój udział w organizacji występów drużyn młodzieżowych w turnieju.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym drużynom z różnych stron Europy - Litwa, Łotwa, Białoruś, Mołdawia, Ukraina oraz Polski - Ostrołęka, Warszawa, Legnica, Kędzierzyn Koźle. Dziękujęmy zawodniczkom i zawodnikom którzy stworzyli wspaniałą atmosferę i zapewnili bardzo wysoki poziom sportowy turnieju. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za wkład osobowy, sportowy i organizacyjny.

 

Wszyscy jesteśmy autorami wielkiego sukcesu jakim okazał się turniej IV Kaman Cup Legnica 2015.

Dziękuję i do zobaczenia w przyszłym roku na V Kaman Cup ..... gdzie i kiedy, zobaczymy.

Krzysztof Malczewski

  • MĘŻCZYŹNI KATEGORIA +40

1. KAMAN VOLLEY POLSKA - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. STRAŻACY WARSZAWA POLSKA

2. KURO APARATURA WILNO LITWA

4 .Dinamo Tiraspol z Mołdawii.

5.Pyrys Bud Ostrołęka Polska,

6.Omega Lwów Ukraina,

7. Madona Łotwa,

8. Almaz Mińsk Białoruś,

9. Dedal Legnica Polska,

10.  Feniks Mińsk Białoruś.                                

 

  • KOBIETY KATEGORIA +35

1. DAMU KLUBS DAUGAVPILS ŁOTWA - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. SIXTA+ KOWNO ŁOTWA

3. OMEGA LWÓW UKRAINA

4. Chmielniczanka Chmielnicki Ukraina

5. Ryga Łotwa.  

 

  • Nagrody Indywidualne IV Kaman Cup Legnica 2015:

MVP -  JELENA CEPLITE Damu Klubs Daugavpils Łotwa, ANDRZEJ PRZYBYSZ Kaman Volley K-K Polska

Rozgrywający - JEVGENIJA DEDELE Damu Klubs Daugavpils Łotwa, GRZEGORZ GORYCZKA Kaman Volley

Atakujący - TETYANA PUSHKINA Omega Lwów Ukraina,   MARCIN SADECKI Strażacy Warszawa Polska

Zagrywający - AUDRONE JAKUPKIENE Sixta+ Kowno Litwa,  SERGEJ MARTEMJANOV Kuro Aparatura Wilno Litwa 

Mistrzowska drużyna Kaman Volley Polska : Krzysztof Malczewski, Grzegorz Goryczka, Adam Kowalewski, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Marek Kucharski, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Adam Litner, Andrzej Przybysz, Adam Wiencek, Zbigniew Obrębski, Mirosław Durkacz. 

Mistrzowska drużyna Damu Klubs Daugavpils Łotwa: Sandra Breiksa, Jelena Ceplite, Irena Jansone, Liga Lejina, Oksana Jefimova, Natalja Pumpina, Jevgenija Dedele, Dace Eida.

Strony internetowe - odee.pl