FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Masters

PUCHAR POLSKI MASTERS I AMATOR WARSZAWA 18-19.03.2023

Puchar Polski Masters i Amator Warszawa 2023 był drugą edycją w historii jego organizacji z udziałem kategorii masters kobiet i mężczyzn.

W turnieju o Puchar Polski Masters 2023 drużyny zagrały w kategorii kobiet +35 oraz mężczyzn +48 i +60.

W Warszawie Zdobywcą Pucharu Polski Masters w kategorii kobiet została drużyna Nazgule Wrocław, biorąca pierwszy raz udział w oficjalnych mistrzowskich wydarzeniach Polskiej Siatkówki Masters i Amator. Finalistą +35 kobiet była drużyna Krótka Mysiadło która w 2022 zdobyła puchar a tym razem uległa w finale wrocławiankom 2-0.

MVP kategorii wybrana została zawodniczka ekipy Nazgule Magdalena Wiśniewska - Huczak.

NAZGULE - Agata Jóżefowicz, Magdalena Wiśniewska - Huczak, Izabela Tarasek, Barbara Mazur, Barbara Zahorodna, Aleksandra Sztobryn-Kwiecińska, Beata Szulgowska-Burzyńska.

Zdobywcą Pucharu Polski Masters w kategorii +60 została drużyna Art Chem Bydgoszcz a finalistą był zespół Tornado Koszalin.

MVP kategorii został Marek Biernatowicz.

Art Chem Bydgoszcz - Wiesław Popowski, Paweł Sieroń, Krzysztof Szubert, Marek Biernatowicz, Dariusz Pucuła, Wiesław Idzikowski oraz Wojciech Zalewski.

Kategorię +48 wygrała drużyna Mazuryairport Volleyball Team pokonując finalistę Amigos Płock.

MVP kategorii został Mariusz Kozłowski.

Mazuryairport Volleyball Team - Mariusz Kozłowski, Adam Koralewski, Krzysztof Dusowski, Włodzimierz Litwiejko, Krzysztof Rząca, Jarosław Szturmowski, Konrad Korba.

Patronatem Honorowym turnieju był Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe.

Partnerami wydarzenia byli: Dzielnica Praga-Południe, Osir Praga-Południe, Jurajska, Vieira Cafe, Hotel Felix****, Kaman Original, Lash & Brow Studio, Explosion Club.