FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Amator

SUPERPUCHAR POLSKI MASTERS I AMATOR PŁOŃSK 09-10.12.2023

Siatkarki z łódzkiego Atol ProVolley wygrywają Superpuchar Polski Amatorów Płońsk 2023. 

 

Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca pokonując Lightsystem Opole 2-1, Femme Fatale Kraków 2-1 i 2-0 TG Sokól Brwinów w półfinale Atol ProVolley pokonuje w kolejnym tie-breaku 2-1 Fight Łapy Warszawa.

Grupa druga z Cytrynkami, MKWO Mazury, Devstock i Fight Łapy również była zacięta i o awansie do półfinału z drugiego miejsca zadecydowały małe punkty. Na 6 meczów w grupie rozegrano 5 tie-breaków !!!

 

Finał o Superpuchar Polski Amatorów Kobiet  z drużyną Devstock zaczął się od przegranego seta do 18, ale poźniej już było tylko lepiej ale nie tak łatwo. Wygrana 2-1 w drugim do 20 i tie-breaku dała drużynie Atol ProVolley Łódź powrót na szczyt !!!

 

 

Atol ProVolley Łódź:

Iwona Świderek, Magdalena Mitka, Hanna Klimczak, Joanna Beleć, Małgorzata Cięzkowska, Kamila Klajman, Sylwia Siwiak, Marta Klepczyńska, Weronika Banasik.

MVP kategorii Joanna Beleć.

 

KAMAN VOLLEY ZDOBYWCĄ SUPERPUCHARU POLSKI AMATORÓW PŁOŃSK 2023

Kaman Volley turniej zaczął od porażki z Zenitem Giżycko 0-2 by awansować ze swojej grupy z drugiego miejsca po pokonaniu w stosunku 2-0 TG Sokół Brwinów i Orpak Volley Chalin.

Z grupy A awansowała Siarka Tarnobrzeg i Team Cresovia Górowo Iławieckie eliminując DR Ossa Volley oraz ETP Elektro. Grupę C wygrał Ił Capital pokonując UKS Korabkę Łowicz i Balvitena, który awansował z grupy do dalszych gier z drugiego miejsca.

 

W drodze do półfinału Kaman Volley pokonał Siarkę Tarnobrzeg 2-1, Ił Capital Cresovie 2-0 a Balviten wygrał z Zenitem Giżycko 2-0. Pólfinał Ił Capital - Siarka Tarnobrzeg 2-0, Kaman Volley - Balviten 2-0. 

 

Na deser w finale Superpucharu Polski Amatorów pasjonujące widowisko z udziałam Kaman Volley I Ił Capital. Tie-break i walka na przewagi gdzie każdy z zespołów miał piłkę meczową w górze ale przy stanie 17-16 meczówkę wykorzystał Kaman Volley i zdobył Superpuchar Polski Amatorów Płońsk 2023.

 

KAMAN VOLLEY

Łukasz Szablewski, Jarosław Gorywoda, Kamil Mierzejewski, Marcin Melnarowicz, Tomasz Ćwiertnia, Marcin Jońca, Dawid Dul, Wojciech Krzesaj, Mateusz Szturmowski.

MVP kategorii Łukasz Szablewski.    

Strony internetowe - odee.pl