FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Amator

PUCHAR POLSKI AMATORÓW NOWY DWÓR MAZOWIECKI 09-10.03.2024

       

 

Ninja Volley zdobywa Puchar Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2024 w kategorii kobiet i jest to wygrana trzeci raz z rzędu !!!

Ninja Volley wygrywając grupę bez straty seta, w fazie pucharowej wyeliminowały z gry Fight Łapy Warszawa oraz w półfinale pokonują ekipę dziewczyn z AZS UWM Olsztyn w stosunku 2-1. Spotkanie w finale z drużyną Dream Team Łódź wygrywają 2-0 zdobywając kolejny Puchar Polski Amatorów.

NINJA VOLLEY zdobyła Puchar Polski Amatorów 2024 w składzie: Małgorzata Rojek, Magdalena Chmielewska, Urszula Zagata, Agnieszka Oraczewska-Lech, Daria Szyjkowska, Olga Czarnik, Paulina Szymańska, Katarzyna Angielska, Ewelina Belska.

MVP kategorii kobiet została zawodniczka Ninja Volley Olga Czarnik. 

 

 

IŁ Capital, jak przystało na drużynę roku 2023, potwierdza swoją jakość sportową wygrywając Puchar Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2024.

W drodze po ostateczny tryumf w rozgrywkach grupowych Ił Capital wygrał swoje spotkania w trzecich setach z AZS UWM Olsztyn i z Bimberek Team. W ćwierćfinale pokonując Technokabel 2:0 (25:22,27:25) obrońcy pucharu trafili do półfinału na zaprzyjaźnioną drużynę z Bel-Pol Ossa Polska. Pokonując Ossę 2-1 pozostało czekać na rozstrzygnięcie drugiego półfinału, gdzie Kaman Volley mierzył się z debiutantem w mistrzowskich rozgrywkach PSMiA  ekipą Sparta Nasielsk. 

IŁ Capital: Przemek Gałecki, Paweł Kaczorowski, Waldemar Świrydowicz, Jakub Kiliszek, Damian Kaniewski, Damian Jędrzejewski, Olgierd Cybulski, Claudio Estevez, Sebastian Augustynowicz, Adrian Paczyński, Jakub Makowski, Paweł Sutyniec.

MVP kategorii CLAUDIO GARDINO ESTEVEZ - Ił Capital. 

 

Strony internetowe - odee.pl