FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

XXIV Mistrzostwa Polski Old Boyów 14-16.06.2019

XXIV Mistrzostwa Polski Oldboyów w piłce siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego rozegrane zostaną ponownie w Kędzierzynie-Koźlu. W dniach 14-16 czerwca 2019 roku rywalizować w nich będzie kilkuset zawodników powyżej 35 roku życia. Szykuje się prawdziwe święto siatkówki. Być może po raz pierwszy z udziałem Pawła Zagumnego!

 

Mistrzostwa weszły już na stałe do siatkarskiego kalendarza w naszym kraju. Z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Kolejny raz, dzięki fantastycznej współpracy z władzami samorządowymi Kędzierzyna-Koźla, najlepszy turniej siatkówki dla graczy powyżej 35 roku życia odbędzie się w tym jakże ważnym dla historii polskiej siatkówki miejscu.

 

Co roku na parkietach można spotkać obecne i minione gwiazdy siatkówki. W poprzedniej edycji oglądaliśmy popisy m.in. Sebastiana Świderskiego, Jarosława Stancelewskiego czy Roberta Szczerbaniuka. W każdej jednak kategorii wiekowej było mnóstwo byłych reprezentantów Polski i wybitnych graczy. – W tym roku nie wykluczam, że i ja po raz pierwszy zagram w mistrzostwach – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki SA. – Słyszałem tyle dobrego o tej imprezie, że spróbuję podołać jej sportowym i nie tylko takim wyzwaniom – śmieje się prezes.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji tylko poprzez stronę internetową http://www.oldboysvolleyballcup.pl

OLDBOYS VOLLEYBALL CUP 2019
XXIV Mistrzostwa Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego 
Kędzierzyn-Koźle, 14-16.06.2019

Wszystko o turniejuhttp://www.oldboysvolleyballcup.pl/

 

Organizatorem turnieju jest Polska Liga Siatkówki S.A., która wspiera i promuje działanie Polskiej Siatkówki Masters i Amator. 

 

Mistrzostwa Polski Amatorów Giżycko 2019 oraz Mistrzoswa Swiata Masters Puck 2019 objęte są Patronatem PLS-u.

Strony internetowe - odee.pl