FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

XL ENERGY PARTNEREM FESTIWALU MASTERS WARSZAWA 2020

 

XL ENERGY partnerem X Kaman Cup World Masters Volleyball Festival Warszawa 10-12.09.2020 !!!

 

XL ENERGY to polska marka powstała w 1999 roku.Od początku działalności produkty XL ENERGY zdobywały uznanie konsumentów, poprzez doskonałę jakość i niepowtarzalne smaki. Od początku działalności XL Energy konsumenci wypili ponad 970 milionów puszek napoi w 65 krajach !!!

 

Pierwszym produktem firmy był XL Energy Drink, lekko gazowany napój energetyczny o klasycznym smaku. Dzisiaj w swojej ofercie firma posiada 6 unikalnych produktów, które są synonimem orzeźwienia, pozytywnej energii i doskonałego smaku.

 

XL ENERGY jest kolejnym partnerem, który będzie miał swój wkład w tworzenie niesamowitego wydarzenia jakim będzie Światowy Festiwal Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn który odbędzie się w dniach 10-12.09.2020 w Warszawie. 

 

Rejestracji do Festiwalu Masters Warszawa 2020 można dokonać do dnia 30.08.2019 poprzez system na stronie https://competit.pl/w/4367/ 

 

Organizatorami Światowego Festiwalu Masters w Piłce Siatkowej jest Polska Siatkówka Masters i Amator oraz Kaman Volley. 

 

Festiwal objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz przez Muzeum Turystyki i Sportu.

Partnerami X Kaman Cup są: Miasto Stołeczne Warszawa, Polska Liga Siatkówki, Polski Związek Piłki Siatkowej, Volley Bajka, XL Energy,  Arche Hotel Krakowska, Eko Harpoon, Vieira Cafe.

 

PASSION NEVER ENDS ...with XL ENERGY - XL YOURSELF

Strony internetowe - odee.pl