FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

PUCHAR POLSKI MASTERS I AMATOR WARSZAWA 2023

 

Już tylko do piątku 10.03 trwają zapisy do udziału w Pucharze Polski Masters i Amator 18-19.03.2023 Warszawa którego Partnerem Tytularnym jest OSiR Praga-Południe.

 

Turniej zostanie rozegrany na dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Pragi-Południe.

 

 

Hala sportowa “Siennicka” to jeden z pięciu obiektów należących do kompleksu sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy o wymiarach 20 x 40 m, którą można dzielić na 3 na sektory.  Znajduje się przy ul. Siennickiej 40B, w centrum Grochowa i jest doskonale skomunikowany z całym miastem.

 

Hala sportowa "Saska" usytuowana jest w samym sercu Saskiej Kępy. Znajdują się tam pełnowymiarowa sala z widownią, która umożliwia grę w piłkę halową, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę oraz salka fitness a co nas najbardziej interesuje, mieszczą się w niej 3 boiska do piłki siatkowej.

 

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie warunków zawartych w regulaminie dostęnym na stronie rejestracji https://competit.pl/w/3362/ 

 

Patronatem Honorowym turniej objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe.

Partnerzy: Dzielnica Praga-Południe, Osir Praga-Południe, Jurajska, Vieira Cafe, Hotel Felix****, Kaman Original, Lash & Brow Studio, Explosion Club.

Strony internetowe - odee.pl