FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

ITALIAN VOLLEY MASTERS W MUZEUM SPORTU

 

Podczas przyjacielskiej wizyty włoskiej drużyny Italian Volley Masters w Warszawie odwiedziliśmy z gośćmi Muzeum Sportu i Turystyki.

 

Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Sławomira Majchera oraz Pani Marty Marek z Działu Naukowego, goście zwiedzili muzeum obserwując z zaciekawieniem niesamowitą kolekcję i eksponaty z różnych czasów oraz różnych dyscyplin, poznając wielką historię polskiego sportu.  

 

Polecamy wszystkim wizytę w przepięknym i nowoczesnym muzeum Muzeum Sportu i Turystyki, by poznać historię polskiego sportu, wielkich ludzi i charakterów zdobywających dla naszego kraju najwyższe trofea w kraju, Europie i na świecie.

 

Wrażenie i zainteresowanie pod jakim byli nasi włoscy przyjaciele zwiedzając muzeum, pozwala być dumnym z dorobku naszych sportowców i jednocześnie z formy przedstawienia tego zwiedzającym.

 

Ciekawym elementem zwiedzania była wizyta na specjalnej wystawie " Gramy o Medale" poświęconej tylko polskiej siatkówce a stworzonej z bogatych zasobów Muzeum Siatkówki Volley Bajka Grzegorza Szewczyka.

 

Polecamy, zachęcamy, namawiamy ....warto odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki.

 

 

Strony internetowe - odee.pl