FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

XI KAMAN CUP WARSZAWA 2021 - EMOCJE OPADŁY

 

W dniach 26-29.08.2021 w Warszawie odbył się XI Kaman Cup - World Masters Volleyball Championship oraz w jego ramach UCSiR Puchar Polski Amatorów.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie fantastycznego widowiska i niezapomnianej atmosfery. Jesteście WIELCY !!!

 

W turnieju uczestniczyło 330 osób w 36 drużynach z 7 krajów z Europy, Azji oraz Polski. Rozegrano 75 meczów korzystając z hal sportowych Areny Ursynów oraz Hawajskiej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

 

XI Kaman Cup, a w jego ramach UCSiR Puchar Polski, objęte były Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz przez Muzeum Sportu i Turystyki.

Partnerami XI Kaman Cup byli: Miasto Stołeczne Warszawa, Mazowsze, Polska Liga Siatkówki, Jurajska, Vieira Cafe, Volley Bajka, XL Energy, Sady Grójeckie,  Arche Puławska Residence oraz UCSiR.

 

Wielkie specjalne podziękowania dla Muzeum Sportu i Turystyki za zaangażowanie w relację z uroczystego otwarcia turnieju oraz rejestracji ceremonii medalowej.

 

Dziękujemy Monta Volley Beach Club oraz Viva System za współpracę.

 

PASSION NEVER ENDS ...... to idealne od lat motto Kaman Cup.

Strony internetowe - odee.pl