FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

VOLLEY CENTER POLSKA - PORTAL SIATKARSKI

 

Volley Center Polska - powstał pierwszy polski portal siatkarski tego typu dla siatkówki profesjonalnej i amatorskiej.

 

Działanie portalu Volley Center Polska jest projektem pozwalającym pomóc zaistnieć w sferze polskiej siatkówki zawodnikom, zawodniczkom, trenerom, statystykom, fizjoterapeutom i wszystkim innym pracującym w siatkówce. Pozwoli na skojarzenie osób i instytucji poszukujących danych osób na obsadzenie wakatów w swoich klubach profesjonalnych jak i amatorskich.

 

Portal pozwoli również na umieszczanie w nim informacji o bazach sportowych spełniających warunki do organizacji obozów i zgrupowań sportowych. Da możliwość zaistnienia na portalu producentom odzieży i sprzętu sportowego dedykowanemu siatkówce.

 

Poprzez Volley Center Polska będzie można dowiedzieć się o najbliższych turniejach siatkarskich różnej rangi oraz szkoleniach z zakresu sportu i siatkówki.

 

Volley Center Polska rozpoczął już działalność na portalu społecznościowym facebook, wkrótce zostanie uruchomiony serwis internetowy.

 

Volley Center Polska pozwoli na umieszczanie ogłoszeń dotyczących siatkówki i korzystanie z zebranych zasobów przez zainteresowanych.

Strony internetowe - odee.pl