FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

VK Czarne Morze Warna zaprasza do Bułgarii

Klub Sportowy Czarne Morze Warna z Bułgarii zaprasza weteranów piłki siatkowej na międzynarodowy turniej w dniach 06-09.06.2019.

 

Wśród zaproszonych gości są drużyny Łotwy, Rumunii, Białorusi, Litwy, Cypru, Włoch, Polski i Bułgarii. Organizator turnieju zaprasza do udziału drużyny żeńskie w kategorii +35 oraz męskie w kategorii +45.

 

Zawody odbędą się w obiekcie Sport Palac, tam też są zakwaterowani uczestnicy turnieju. Morze, dostępny basen, bliskość Złotych Piasków i wyśmienitej restauracji z owocami morza oraz gwarantowana pogoda sprawia że jest to wyśmienite miejsce na robienie tego co kochamy ..... pograć, zjeść i odpocząć.

 

W roku ubiegłym Kaman Volley zdobył srebrny medal w turnieju a trzy lata temu Puchar Morza Czarnego rozgrywany w Kamcziji a organizowany również przez VK Morze Czarne.

 

Drużyna VK Morze Czarne z Warny jest naszym zaprzyjaźnionym klubem, stale uczestniczy w naszych turniejach edycji Kaman Cup. Ludzie z otwartym sercem, gościnni, uczynni, weseli i do tego też kochają siatkówkę. 

 

Zapraszamy do udziału.  kontakt vvk.cherno.more@gmail.com 

 

Chcącym uczestniczyć w turnieju drużynom służymy pomocą w nawiązaniu kontaktu.

Strony internetowe - odee.pl