FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

VIEIRA CAFE - BĘDZIE KONKURS Z NAGRODAMI

 

 

VIEIRA CAFE - https://vieiracafe.pl/  jest palarnią kawy będącą naszym stałym partnerem od dawna.

 

W kolejnym projekcie współpracy zdecydowaliśmy się na konkurs w którym nagrodami będą wyśmienite kawy i czekolady z VIEIRA CAFE.

 

Nagrodami w konkursie będą dwa rodzaje świeżo palonej brazylijskiej kawy:

 

100% Specialty Arábica Boa Esperança – Brazil. Kawa odmiany Yellow Catuaí pochodząca z plantacji COSTAS 5588 z regionu Boa Esperança w Minas Gerais. Jest to jedna najlepszych kaw na świecie. KAWA Z CERTYFIKATEM “BSCA” – BRAZILIAN SPECIALTY COFFEE Kawa z słynnego południowego regionu Minas Gerais – Brazylia. Niepowtarzalny i delikatny aromat owoców cytrusowych certyfikowany przez najlepszą organizację kawową w Brazylii
 
oraz
 
100% Arábica Guaxupé – Brazil. Kawa odmiany Yellow Burbon pochodząca z plantacji Cooxupe z regionu Guaxupé w Minas Gerais. Rozmiar ziarna to 17/18. Nazwa odmiany kawy pochodzi od jej koloru – przechodzący o ciemnej zieli aż po jasny brąz. Ziarna są zbierane ręcznie a następne suszone do odpowiedniej wilgotności w pełnym, brazylijskim słońcu.
 
 
Nagrody uzupełnią wyroby z małej manufaktury czekolady Vieira Cafe - CZEKOLADA GORZKA  z ziaren kakaowca z Ekwadoru  stworzona przy dobraniu odpowiednich proporcji ziaren kakaowca, tłuszczu i cukru, zaspokoi koneserów gorzkich łakoci 73% cacau , CZEKOLADA BIAŁA - poczuj nowy, smak białej czekolady, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie oraz  CZEKOLADA MLECZNA - czekolada o zawartości ziaren kakaowych 50% rozpływa się w ustach, delikatna i aromatyczna.
 
Szczegóły już wkrótce !!!!
 
Strony internetowe - odee.pl