FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

Superpuchar Polski Masters i Amator Płońsk 2023 - regulamin

Superpuchar Polski Masters i Amator Płońsk 09-10.12.2023 wraz z Wigilią Pasjonatów Siatkówki w dniu 09.12.2023 ostatnim turniejem mistrzowskim w tym roku.

 

W wyniku nieustających zapytań odnośnie dopuszczenia do udziału poszczególnych zawodników zawsze odsyłamy do regulaminu zamieszczonego na stronie rejestracji https://competit.pl/w/7066/ ,jednakże mimo wszystko podajemy Wam podstawowe reguły.

 

Podstawowe założenia regulaminu dotyczące reguł uczestnictwa są następujące:

 

- uczestnicy w kategorii amator nie mogą być czynnymi  zawodnikami  sezonu 2023/2024 rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej lig centralnych czyli ligi I i II, jak i lig zawodowych Plusliga mężczyzn oraz TauronLiga kobiet, co oznacza że drużyny III ligowe oraz pozostałe grające w ligach wojewódzkich PZPS mogą wziąć udział w turnieju.

 - weryfikacji dotyczącej przynależności klubowej nie podlegają zawodniczki rocznikowo od lat 30 oraz zawodnicy od lat 35, co oznacza że uczestnikami turnieju mogą być zawodnicy i zawodniczki każdej z lig centralnych i profesjonalnych.

-  w kategorii Master +50 ( ze względu na brak kategorii +45 ) dopuszcza się 3 (trzech) zawodników w kategorii młodszych o dwa lata. Pozostałe kategorie Masters bez możliwości udziału młodszych rocznikowo zawodników/zawodniczek niż przewiduje kategoria.

 

Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymują w emailu zwrotnym potwierdzenie jej dokonania oraz informację o propozycjach zakwaterowania.

 

Widzimy się w Płońsku.

 

 

Strony internetowe - odee.pl