FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

Spotkanie z Panem Mistrzem Tomaszem Wójtowiczem

18.04 w Warszawie, w muzeum siatkówki Volley Bajka która mieści się w obiekcie Areny Ursynów, odbyła się prezentacja ksiązki

"Tomasz Wójtowicz - Szczęście wisi na siatce".

 

Była to niezwykła okazja spotkać się i porozmawiać z Mistrzem Tomaszem Wójtowiczem oraz skorzystać z możliwości zakupu książki wraz z dedykacją i podpisem legendy polskiej siatkówki. Polską Siatkówkę Masters i Amator na spotkaniu reprezentował Prezes PSMiA Krzysztof Malczewski.

 

Przypomnijmy, że Pan Tomasz był Ambasadorem Mistrzostw Europy Masters 2018 które odbyły się w Ostrołęce, a organizatorami byli Polska Siatkówka Masters i Amator oraz Kaman Volley.

 

Tomasz Wójtowicz - Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata, czterokrotny Wicemistrz Europy, srebrny medalista Mistrzostw Europy, zdobywca Pucharu i Superpucharu Europy, uznany jako jeden z ośmiu najlepszych graczy XX wieku przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Został uroczyście wprowadzony do Volleyball Hall of Fame, czyli Panteonu Sław Siatkówki i jego popiersie z brązu stoi w amerykańskim Holyoke. Obecnie komentator siatkówki w TV Polsat.

 

Wyśmienity siatkarz i sportowiec, wspaniały człowiek.

Polecamy Państwu książkę "Tomasz Wójtowicz - Szczęście wisi na siatce" autorstwa Wiesława Pawłata, dziennikarza i publicysty. 

 

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl