FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

PATRONAT HONOROWY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

X Kaman Cup - Światowy Festiwal Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Warszawa 2020 pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

  

Z Gabinetu Kancelarii Marszałka dotarła do nas informacja o pozytywnej decyzji co do objęcia  wydarzenia sportowego X World Masters Volleyball Festival Warsaw 2020 Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

 

"W imieniu Pana Marszałka życzę Państwu powodzenia w realizacji przedsięwzięcia, które upowszechnia zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród mieszkańców regionu. Wierzę, że zmagania sportowe upłyną we wspaniałej atmosferze oraz będą dla uczestników emocjonującym i niezapomnianym przeżyciem" - czytamy w piśmie od Dyrekcji Kancelarii Marszałka.

 

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta m. st. Warszawy oraz Muzeum Sportu i Turystyki.

Organizowane we współpracy z Urzędem Miasta Warszawy, przy wsparciu technicznym przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

 

Sportowa i gościnna jest Warszawa.

Passion Never Ends

 

Strony internetowe - odee.pl