FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

KAMAN VOLLEY MA 15 LAT

W 2004 roku Krzysztof Malczewski podjął decyzję i założył stowarzyszenie pod nazwą Stowarzyszenie Sportowe Lotrans Kędzierzyn Koźle, będąc jednocześnie prezesem, organizatorem działania, grającym trenerem.

 

Pomysł powstania stowarzyszenia sportowego Lotrans zrodził się w wyniku zamknięcia sekcji piłki siatkowej seniorów w klubie HKS Ruch Zdzieszowice w którym grał założyciel SS Lotrans wraz z kolegami.

 

W historii Kaman Volley'a są trzy okresy zakresu działania klubu, gdzie pierwszym z nich był od sezonu 2004/2005 udział drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz założenie od sezonu 2008/2009 drugiej drużny w kategorii junior, której trenowania podjął się Krzysztof Malczewski.

 

W 2011 roku klub zmienił nazwę na Kaman Volley Kędzierzyn Koźle.

 

Sezon 2012/2013 okazał się ostatnim w historii istnienia seniorskiego zespołu Kaman Volley'a oraz sekcji młodzieżowej junior.

 

Drugim z okresów, niestety najkrótszym lecz najbardziej wdzięcznym, był 3 letni okres Kaman Kids czyli sekcji dzięcięcych oraz młodzieżowych do lat 13. Począwszy od 2013 do 2016 w klubie pierwsze sportowe kroki stawiały dzieci w wieku 5-8 i  uczyliśmy siatkówki grupy 9-13. 

 

Trzecim działaniem było założenie przez Malczewskiego w 2007 roku drużyny SS Lotrans startującej w Mistrzostwach Polski Oldboyów w kategorii +35 i konsekwencja działania aż po dzień dzisiejszy jako Kaman Volley drużny old boy, weteranów czy jak kto woli masters.

 

Piętnaście lat wyzwań , pracy, zaangażowania i co ważne ......zawsze były tego pozytywne efekty i zadowolenie uczestników działania Lotransu czy też później Kaman Volley'a.

 

żródło: www.kamanvolley.pl

 

Strony internetowe - odee.pl