FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

JURAJSKI - RUN & VOLLEYBALL PIKNIK 2021

 

Jurajski Bieg Szlakiem Orlich Gniazd oraz Jurajski Volley Piknik zdominuje na sportowo  Ośrodek Morsku Plus położony w malowniczej scenerii bukowego starodrzewu i licznych ostańców skalnych, z których słynie Jura Krakowsko - Częstochowska.

 

Szykuje nam się w końcu czerwca 2021 Jurajski Tydzień Sportu w malowniczym miejscu jakim jest Morsko oraz jego atrakcyjne rekreacyjnie okolice.

 

Wydarzenie Jurajski Bieg Szlakiem Orlich Gniazd w dniach 19-20.06 będzie przełajowym biegiem którego start i meta planowana jest pod XIV wiecznym zamkiem Bąkowiec. 

 

Jurajski Volley Piknik odbędzie się w dniach 24-27.06.2021 w piłkę siatkową plażową w formule 4 x 4 w kategoriach kobiet i mężczyzn. 

 

Założeniem wydarzeń jest rywalizacja sportowa oraz promocja sportu w wykonaniu amatorskim bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

 

Do wydarzeń zapraszamy uczestników z kraju i zagranicy. Szczególnie liczymy na spotkanie i udział w jurajskich zmaganiach naszych znajomych i przyjaciół którzy stale uczestniczą w mistrzowskich turniejach masters Kaman Cup oraz amatorskich mistrzostwach Polski.

 

Sport to zdrowie a pasja nigdy się nie kończy.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl