FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

IZABELA KRUCZEK - MVP PUCHARU POLSKI

Puchar Polski Amatorów Bieruń 2020 przeszedł do historii a MVP w kategorii kobiet została Izabela Kruczek z FC Silesia.

 

"Zawsze interesowałam się siatkówką, ale zbieg różnych zdarzeń oraz moja nieśmiałość nie pozwalały mi na wychylanie się poza szereg i zrobienie czegoś więcej. Oczywiście jeśli już mogłam – to uczestniczyłam w zajęciach SKS-ów oraz brałam udział w międzyszkolnych zawodach w szkole podstawowej oraz średniej.

 

Swoją „karierę” klubową rozpoczęłam w wieku 20 lat. Podczas jednego z turniejów amatorskich zaproponowano mi udział w zajęciach nowo powstającej sekcji siatkówki Seniorek w Halembie.

 

Kilka lat uczestniczyłam w treningach i obserwowałam mecze z ławki. Pierwsze kontakty z parkietem podczas rozgrywek ligowych nie należały do udanych, a dojazdy na treningi trwały 1.5h w jedna stronę, ale było warto. Bardzo miło wspominam pozostałe zawodniczki, z kilkoma z nich mam kontakt do dziś ,a trener potrafił z każdej z nas wyciągnąć to co najlepsze tworząc wspaniałą waleczną drużynę.

 

Zdaję sobie sprawę z wielu braków technicznych w mojej grze, ale na parkiecie mam wspaniałe dziewczyny, dla których daje z siebie 110%-dlatego tak kocham tę grę, bo jest grą „zespołową”.  Kluby w których grałam w większości przypadków to zespoły w których po prostu dobrze się czułam. Pierwsze lata  w Halembie, z przerwami na leczenie kontuzji skręconych kostek i artroskopia kolana a następnie UKS Gwiazda Tarnowskie Góry, Klub Sportowy "Polonia" Łaziska Górne, Miejski Klub Sportowy Imielin, UKS "Jedynka" Rybnik, Klub Sportowy "Polonia" Łaziska Górne.

 

Jak wcześniej wspomniałam w klubach poznałam wielu wspaniałych ludzi ,a  z kilkoma dziewczynami z parkietów klubowych , od 2013 roku uczestniczymy w ogólnopolskich turniejach jako FC Silesia.

 

Biorę tez udział w turniejach siatkówki plażowej, gdzie również udaje się zdobywać medale, zwłaszcza z moim obecnym partnerem plażowym Wojtkiem Kowalskim.

 

W poprzednim sezonie nabawiłam się kontuzji kolana i barku, dlatego w sezonie 2020/2021  postanowiłam odpocząć od regularnych  treningów i meczy, skupiając się na regeneracji oraz uczestnictwie w turniejach Amatorskich. Bardzo dziękuje za możliwośc uczestnictwa w turnieju i proszę o śledzenie naszego funpage na fb oraz trzymanie mocno kciuków za zawodniczki z FC Silesia" - napisała nam Izabela.

 

Nieśmiała, jak o sobie pisze, skromna i ....MVP.

Gratulacje. Brawo TY. 

 

Strony internetowe - odee.pl