FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Masters

IX Kaman Cup - WORLD MASTERS VOLLEYBALL CHAMPIONSHIP POLAND PUCK 10-15.09.2019

                      

MISTRZOSTWA ŚWIATA MASTERS W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

IX KAMAN CUP EDITION - 10-15.09.2019 PUCK POLSKA

 

movies and photos in movies:  https://www.youtube.com/channel/UCWUgWxW3PkmcqyGPDmUjNWg?view_as=subscriber

 

WYNIKI KOŃCOWE / FINAL RESULTS

W35:

1. TEJ POZNAŃ POLAND - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. KAMAN VOLLEY MASTERS POLAND 

3. POLESIE BELARUS

4. FOR FUN POLAND

5. TK CUKRAINIS LITHUANIA  

Nagrody indywidualne kategorii / individual awards W35: MVP-  IZABELA NARWOJSZ , najlepiej zagrywająca: SYLWIA KWAŚNIK - Tej Poznań Polska, najlepiej atakująca: DOMINKA SIERADZAN, najlepiej rozgrwajaca EWA CABAJEWSKA  - Kaman Volley Polska, najlepiej broniąca: SHARAMETSYEVA ELENA - Polesie Białoruś

 

W40:

1. KRÓTKA MYSIADŁO POLAND - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. LAIME VILNUS LITHUANIA 

3. CARPE DIEM LATVIA

4. NIKA RUSSIA

5. POMERANIA NIGHTMARES POLAND

6. BELFEREK OPOLE POLAND

Nagrody indywidualne kategorii/ individual awards W40:  MVP-MARTA STASZEWSKA, najlepiej zagrywająca: AGNIESZKA SOLA MANOWSKA - Krótka Mysiadło, najlepiej atakująca: RENATA ŠALKUVIENĖ, najlepiej blokująca: SIGITA ŠČAJEVIENĖ - Laime Wilno Litwa, najlepiej broniąca: JANA HÚNA - Carpe Diem Łotwa

 

M40:

1. INTERMARINE POLAND - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. AMIGOS ARMON SZCZECIN POLAND

3. MOTOR MINSK BELARUS

4. VOLLEY CLUB WARSZAWA POLAND

5. PIASKI MALBORK POLAND

6. GULBENE LATVIA

7. SANKT PETERSBURG RUSSIA

8. APARTS LATVIA

Nagrody indywidualne kategorii / individual awards M40: MVP - ANDRZEJ MASIAK, najlepiej atakujący: MARIUSZ KUCZKO, najlepiej broniący: WOJCIECH LEWIŃSKI - Intermarine Polska, najlepiej zagrywający: MARIUSZ DUDKIEWICZ - Amigos Armon Szczecin, najlepiej rozgrywający: ALEX GUSTYR - Motor Mińsk Białoruś

 

M45:

1. ITALIAN VOLLEY MASTERS - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. TRICOLORUL LMV PLOIESTI ROMANIA

3. DAUGAVPILS LATVIA

4. KURO APARATURA LITHUANIA 

5. VEGAS BREST BELARUS

Nagrody indywidualne / individual awards M45: MVP - PIERO D'ANGELO, najlepiej zagrywający: PIERGIORGIO REGGIO, najlepiej blokujący: PERON RENATO - Italian Volley Masters, najlepiej broniący: FAMA GEORGESCU, najlepiej atakujący: RAZVAN PURICE - Tricolorul LMV Ploiesti Rumunia.

 

M50:

1. KAMAN VOLLEY MASTERS POLAND - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. RIGA MASTERS LATVIA

3. BUDIWELNYK IWANO-FRANKWISK UKRAINE

4. EKSPERT ENERGIA WARSZAWA POLAND

Nagrody indywidualne / individual awards M50: MVP- MARIUSZ MIECHOWICZ, najlepiej zagrywający: OLEG SHEVCHUK,  najlepiej rozgrywający: JERZY ZWIERKO - Kaman Volley Polska , najlepiej broniący: VIKTORS ILVES, najlepiej atakujący: JAANUS LILLEPUU - Riga Masters Latvia  

 

M55:

1. SYABRI MINSK BELARUS - WORLD MASTERS CHAMPION 2019

2. RIGA MASTERS LATVIA

3. INTERMARINE MASTERS POLAND 

4. KALININGRAD RUSSIA

5. TORNADO KOSZALIN POLAND

6. SANKT PETERSBURG RUSSIA

7. MADONA LATVIA

8. STIMUL BREST BELARUS 

Nagrody indywidualne/ individual awards  M55: MVP- IWANICKI SERGIEJ (MVP Eurovolley Masters 2018), najlepiej zagrywający: MIKALAI SAKAVETS - Syabri Belarus, najlepiej broniący: DMITRIJS RIBAKOVS,  najlepiej atakujący: RAIMONDS VILDE - Riga Masters Latvia, najlepiej rozgrywający: ROMAN LESZCZYŃSKI - Intermarine Masters Polska.

  

 

 

Strony internetowe - odee.pl