FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

Italian Volley Masters w Nowym Dworze Mazowieckim

W dniu 11.09.2020 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się mecz piłki siatkowej pomiędzy Polską a Włochami w kategorii masters.

 

Gospodarzem wydarzenia będzie Burmistrz Miasta Pan Jan Kowalski, który objął patronatem to międzynarodowe spotkanie byłych profesjonalnych zawodników. Mecz odbędzie się na obiekcie i przy wsparciu Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Włochy reprezentować będzie drużyna Italian Volley Masters a nasz kraj zespół Eco-Harpoon Polska. W szeregach obydwu drużyn znajdują się zawodnicy grający w przeszłości w piłkę siatkową  na najwyższym poziomie ligowym, jak również byli reprezentanci swoich krajów. Trenerem drużyny z Italii będzie Basso Loris a z Polski Dorota Świeniewicz.

 

W piątkowy ranek zawodnicy przed podróżą do Nowego Dworu Mazowieckiego i meczem, odwiedzą Muzeum Sportu I Turystyki w Warszawie oraz po rozegranych meczach będą gośćmi Muzeum Siatkówki Volley Bajka Grzegorza Szewczyka.

 

Szczególne podziękowania dla firmy Eco-Harpoon za wsparcie organizacji wydarzenia. Nieodzowną również  w organizacji meczu masters Polska-Włochy jest już pomoc znanego w środowisku siatkarskim byłego komisarza PlusLigi oraz LSK Pana Henryka Parzykowskiego z Nowego Dworu Mazowieckiego. 

 

Polska Siatkówka Masters i Amator oraz Kaman Volley zaprasza w dniu 11.09.2020 do Nowego Dworu Mazowieckiego na wydarzenie, którym promujemy zdrowie, sport i siatkówkę w każdym wieku a emocje i poziom sportowy są gwarantowane.

Strony internetowe - odee.pl