FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

FIERO! ProVolley Łódź - ŻEŃSKA DRUŻYNA ROKU 2021

 

FIERO ProVolley Łódź została wybrana przez Polską Siatkówkę Masters i Amator Najlepszą Żeńską Drużyną Roku 2021. 

 

"Gramy wspólnie od 2011 roku. Możemy śmiało powiedzieć, że nasz świat kręci się wokół SIATKÓWKI! Choć każda z nas zawodowo zajmuje się czymś innym, to na boisku stanowimy zgraną grupę aktywnych i pełnych entuzjazmu dziewczyn.

 

Niemal od 10 sezonów nieprzerwanie uczestniczymy w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki  oraz w rozgrywkach i turniejach organizowanych dla siatkarzy amatorów." - tak o sobie piszą Panie z Fiero ProVolley Łódź.

 

W roku 2021 w oficjalnych rozgrywkach Polskiej Siatkówki Masters i Amator dziewczyny były finalistkami Pucharu Polski Amatorów Warszawa 2021 oraz finalistkami Superpucharu Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2021, kończąc turnieje dwukrotnie na drugim miejscu. Wcześniej w czerwcu triumfowały na pilotażowym turnieju piłki siatkowej plażowej 4 x 4 Jurajski Volley Piknik Morsko w Zawierciu Skarżycach.

 

Będąc Żeńską Drużyną Roku 2021, team Fiero ProVolley Łódź jest zwolniony z opłat rejestracyjnych we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez PSMiA w roku 2022.

 

BRAWO WY !!! Pasja nigdy się nie kończy.

Strony internetowe - odee.pl