FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

DEBIUT W K35 - INTERNATIONAL CHALLENGE

Superpuchar Polski Masters i Amator w Płońsku już niebawem w Płońsku w dniach 09-10.12.2023.

rejestracja do SPMiA do 01.12.2023 https://competit.pl/w/7066/ 

 

Wśród zgłoszonych drużyn w kategoriach amatorskich zdarzają się często debiutanci w mistrzowskich wydarzeniach sportowych Polskiej Siatkówki Masters i Amator, jednakże debiut Pań w kategorii Masters 35 nie może pozostać niezauważony.  

 

"Turniej Masters będzie debiutem dla zespołu International Challenge w formule szóstek. Zespół powstał na potrzeby ligi czwórek która rozgrywana jest na warszawskim Ursynowie i jest póki co wyraźnym lidrem tabeli. W skład zespołu wchodzą dziewczyny z Polski, Ukrainy, a nawet Kanady, co sprawia że komunikacja na boisku nie zawsze jest najłatwiejsza - stąd nazwa International Challenge" - relacjonuje nam zawodniczka IC. 

 

W drużynie zagrają: Anna Tillie, Liudmyla Zakaliuzhna, Marta Tokarz, Karolina Renkiewicz-Saliszewska, Justyna Malysko, Mariya Asafat-Tsokh, Agnieszka Ciborowska, Olena Oberemok oraz Karolina Kyrkos.

 

Do zobaczenia w Płońsku.

 

Partnerem Tytularnym wydarzenia jest marka KAMAN.

Superpuchar Polski Masters i Amator Płońsk 2023 odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Płońsk oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Partnerzy: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Miasto Płońsk, Mazowsze, MCSiR Płońsk, Vieira Cafe, Kaman Original, L&B Studio, MARCO.

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl