FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

CTO VOLLEY MALBORK - NIEPOKONANY

CTO VOLLEY Malbork powtórzył wynik z roku 2020 zdobywając Superpuchar Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2021.

W dniach 18-19.12.2021 znowu na Superpucharze Polski Amatorów zrobiło się pomarańczowo za sprawą CTO VOLLEY.

W półfinale CTO Volley Malbork z Siarką Tarnobrzeg przegrywał już 0-1 w setach i 3-9 w tie break doprowadzając do zwycięstwa w tym meczu. W finale znowu w trzech setach z TBT Warszawa, jak w rozgrywkach grupowych, wygrał CTO Volley Malbork.

MVP turnieju wybrany został z CTO Adam Sobstyl.

W składzie CTO VOLLEY zagrali:

Grzegorz Dymiński, Marcin Jędrzejczyk, Miłosz Kuliński, Adam Sobstyl, Szymon Szymkowiak, Ariel Tański, Jakub Sulima, Arkadiusz Kowalczyk, Mikołaj Skotarek, Andrzej Andrzejewski, Mateusz Skwarzec, Damian Urbanowicz, Maciej Szymula.

Gratulujemy.

Patronatem Honorowym turniej objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki a Partnerami wydarzenia są Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Partnerzy: NOSiR, PZPS, Jurajska, PLS, Vieira Cafe, XL Energy Drink, Hotel Mazovia, Volley Bajka, Balviten.