FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

BUŁGARIA WRACA NA XIV KAMAN CUP GDAŃSK 2024

 

W historii turniejów Kaman Cup od 2012 często odwiedziały nas w Polsce drużyny reprezentujące Bułgarię. Podczas XIV edycji Kaman WorldVolley Masters & Amateur Championship Gdańsk 2024 powitamy ponownie drużynę z Bałkanów.

 

Cherno More Varna Bułgaria odwiedzi Gdańsk i zagra w Kaman Cup powtórnie. Ivaylo Nikiforov pierwszy raz z drużyną wziął udział w Kaman Cup w 2016 roku i powtórnie w 2018. Wracają do nas w 2024.

 

Pierwszym z uczestników Kaman Cup z Bułgarii była w 2014 roku ekipa Ruse Volley która wystąpiła w III edycji w Kędzierzynie Koźlu, w 2016 w V edycji oprócz Czerno More Varna zagrał zespół Radomir. W 2018 wraz z Czerno More wystąpiła jak dotąd jedyna ekipa żeńska z Bułgarii Botev Vratza.

W 2021 roku w Warszawie przywitaliśmy podczas XI edycji po raz drugi drużynę Radomir a rok później w Andrychowie pojawił się bułgarski zespół Pernik.

 

Czerno More Varna Bułgaria zagra w kategorii masters +50, gdzie już wiemy, że zmierzy się z VIP Inter Netherlands oraz Kaman Volley Polska. Rejestracja do turnieju trwa.

 

rejestracja do XIV Kaman WorldVolley Gdańsk 2024 https://competit.pl/w/6416/  

PASSION NEVER ENDS

 

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego; Patronat medialny: TVP3 GDAŃSK

Partnerzy: TVP3 Gdańsk, Ergo Arena, Kaman Original, Vieira Cafe, L&B Studio.

Strony internetowe - odee.pl