FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

BALVITEN NA MISTRZOSTWACH POLSKI AMATORÓW MRZEŻYNO 2022

 

BALVITEN zaznaczy swoją obecnośc podczas Mistrzostw Polski Masters i Amator Mrzeżyno 13-15.05.2022.

 

Balviten jest liderem na polskim rynku producentów żywności skierowanej do potrzeb chorych na celiakię, fenyloketonurię i cierpiących na nietolerancję glutenu.

 

 

Nie to jednak jest dla Balvitena najważniejsze. Celem firmy jest pomoc osobom chorym w prowadzeniu skutecznej dla poprawy stanu zdrowia i komfortu życia diety przy zachowaniu wszelkich walorów smakowych. Dzięki staraniom i osobistemu podejściu do jakości produktów, dieta bezglutenowa nie musi być codziennym wyrzeczeniem i przymusem odmawiania sobie ulubionych dań i deserów.

 

Firma inwestuje w spełniający najwyższe standardy park maszynowy. W trosce o zdrowie klientów, najlepszą jakość i innowacyjność produktów na rynku wyrobów bezglutenowych i niskobiałkowych firma wdraża najnowocześniejsze technologie produkcji, co przekłada się na wyjątkowy smak produktów i zachowanie wszystkich wartości odżywczych wytwarzanej przez Balviten żywności.

 

W ofercie firmy Balviten znajdziecie Państwo pełną gamę znakomitego pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, smaczne makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku domowego chleba i słodkich wyrobów. Celem firmy jest także wprowadzenie na polski rynek nowości, które urozmaicą dietę bezglutenową ich Klientów.

 

www.balviten.com 

Strony internetowe - odee.pl