FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

AMATORSKI 2020

 

Rok 2020 się zakończył i z pewnością wielu nie będzie za nim tęsknić.

 

Mimo przeciwności losu w 2020 odbyły się amatorskie turnieje o Puchar Polski Amatorów Bieruń 2020, Mistrzostwa Polski Amatorów Zawiercie 2020 oraz Superpuchar Polski Amatorów Warszawa 2020.

 

Przekładane terminy z początku lub połowy roku 2020 na jego końcówkę, pozwoliły każdej z imprez się odbyć ku zadowoleniu uczestników i organizatora. 

 

Puchar Polski Amatorów Bieruń 2020 zdobyła w kategorii kobiet ekipa FC Silesia Volley pokonując ZND Hybrydy Poznań. W kategorii mężczyzn puchar zdobył Ketonal Team ze Śląska pokonując w finale Artivent Kędzierzyn Koźle. 

 

Mistrzem Polski Amatorów Zawiercie 2020 została drużyna kobiet FIERO! ProVolley Łódź, srebro dla ZHD Hybrydy Poznań oraz brąz dla Lejdis Bydgoszcz. W kategorii mężczyzn triumfował Riser Jaworzno który w walce o złoto pokonał Volley Gdańsk, brąz wywalczył team ETP Elektro Kędzierzyn Koźle.

 

Superpuchar Polski Amatorów Warszawa 2020 pojechał do Krakowa wraz ze zdobywczyniami Ninja Volley które wygrały finał z InterMarine Gdańsk. Panowie z CTO Volley z Malborka zdobyli puchar wygrywając z Neobrand Volley by Allsix Białystok.

 

Bardzo wysoki sportowy poziom rozgrywek z pewnością pozwala na pełne zadowolenie i satysfakcję z wywalczonych przez uczestników medali i pucharów. 

 

Gratulujemy i ..... przed zwycięzcami trudne zadanie obrony tytułów w 2021.

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl