FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo KamanLogo Bajka

Aktualności

AGNIESZKA MICHLIC - DZIĘKUJEMY

Agnieszka Michlic była gościem specjalnym Mistrzostw Świata Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Puck 2019.

 

 

Agnieszka Michlic jest doświadczonym arbitrem, regularnie prowadzi spotkania w naszej lidze. W przeszłości sędziowała w wielu międzynarodowych imprezach.

 

 

W tegorocznym czempionacie Europy Kobiet była drugim sędzią w półfinale Włochy – Serbia oraz sędzią głównym w najważniejszym spotkaniu tegorocznych Mistrzostw Europy Kobiet - finałowym meczu Serbia - Turcja.

 

Podczas ceremonii medalowej WorldVolley Masters Puck 2019 znakomity siatkarz Daniel Pliński wręczył znakomitej sędzinie Agnieszcze Michlic pamiątkową statuetkę na której widnieje napis:

 

"AGNIESZCE MICHLIC - podziękowania i gratulacje za perfekcyjne sędziowanie jako sędzia pierwszy meczu finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Kobiet Turcja Ankara 2019, z życzeniami dalszych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Przyjaciele Siatkówki"

 

Już w świat poszła informacja, że podczas finału Mistrzostw Europy Kobiet "polska sędzia wygrała z systemem challenge", a była to nasza Agnieszka Michlic.

 

Dziękujęmy również Agnieszce za pomoc podczas trwania turnieju, w przygotowaniu ceremonii medalowej, poprowadzeniu tej ceremonii i nadzorowi nad wręczaniem statuetek, medali i nagród indywidualnych oraz za wsparcie w wielu jeszcze innych momentach wyzwania jakim była dla nas organizacja tych mistrzostw.

 

Dziękujemy bardzo Agnieszko.

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl